Medarbejdere

ASP-HOLMBLAD A/S

ASP-HOLMBLAD A/S har produceret lys siden 1777 og er således Danmarks ældste lysproducent. Vi har gennem tiden udviklet kvalitetslys i mange former og farver primært med udgangspunkt i råvaren 100% stearin. Siden 1907 har vi været Kongelig Hofleverandør, og ASP-HOLMBLAD’s logo med kongekronen og det levende lys borger for kvalitet gennem mange år. ASP-HOLMBLAD kan levere alt i levende lys til hverdag, den hyggelige aften med familie og venner samt livets store fester. Velkommen til en verden af farver og levende lys.

Administration

Mette S. Poulsen

Adm. Direktør
Telefon +45 43 22 96 75
Mobil +45 24 27 34 25

E-mail mette.poulsen@asp-holmblad.dk

Bente Rasmussen

Salgskoordinator / Kundeservice
Telefon +45 43 22 96 80

E-mail bente.rasmussen@asp-holmblad.dk

Salg

Steen Beauvais

Sales Manager

Telefon +45 43 22 96 74
Mobil +45 20 18 38 58

E-mail steen.beauvais@asp-holmblad.dk

Kate Nord Hedemand

Salgskonsulent Øs

Mobil +45 30 68 02 63

E-mail kate.hedemand@asp-holmblad.dk

Indkøb

Marketing

Freddy Larsen

E-commerce and Marketing Coordinator

Telefon +45 43 22 96 78
Mobil +45 24 59 56 55

E-mail freddy.larsen@asp-holmblad.dk

Global Supply Chain Manager

Telefon +45 43 22 96 77
Mobil +45 20 33 21 59

E-mail michael.nyborg@asp-holmblad.dk

Indkøber / Buyer

Telefon +45 43 22 96 73

E-mail hanne.marcussen@asp-holmblad.dk

Hanne Marcussen

Michael Nyborg

©2021 ASP-Holmblad