Medarbejdere

ASP-HOLMBLAD A/S

ASP-HOLMBLAD A/S har produceret lys siden 1777 og er således Danmarks ældste lysproducent. Vi har gennem tiden udviklet kvalitetslys i mange former og farver primært med udgangspunkt i råvaren 100% stearin. Siden 1907 har vi været Kongelig Hofleverandør, og ASP-HOLMBLAD’s logo med kongekronen og det levende lys borger for kvalitet gennem mange år. ASP-HOLMBLAD kan levere alt i levende lys til hverdag, den hyggelige aften med familie og venner samt livets store fester. Velkommen til en verden af farver og levende lys.

Administration

Mette bw.jpg

Mette S. Poulsen

Adm. Direktør
Telefon +45 43 22 96 75
Mobil +45 24 27 34 25

E-mail mette.poulsen@asp-holmblad.dk

Michael bw.jpg
Hanne bw.jpg

Salg

Steen bw.jpg

Steen Beauvais

Sales Manager

Telefon +45 43 22 96 74
Mobil +45 20 18 38 58

E-mail steen.beauvais@asp-holmblad.dk

Kate bw.jpg

Kate Nord Hedemand

Salgskonsulent Øst

Mobil +45 30 68 02 63

E-mail kate.hedemand@asp-holmblad.dk

Marketing

Freddy bw.jpg

Freddy Larsen

E-commerce and Marketing Coordinator

Telefon +45 43 22 96 78
Mobil +45 24 59 56 55

E-mail freddy.larsen@asp-holmblad.dk

Supply Chain & Admin. Manager

Telefon +45 43 22 96 77
Mobil +45 20 33 21 59

E-mail michael.nyborg@asp-holmblad.dk

Indkøber / Buyer - Kundeservice

Telefon +45 43 22 96 73

E-mail hanne.marcussen@asp-holmblad.dk

Hanne Marcussen

Michael Nyborg